časosběr  obsah   rejstřík


Špárvedží II
I do dalších měst zavádí Interspar novou řadu výrobků.

O zavedení novinky v Praze a Brně jsem psal v únoru.

Pravda, v ostatních městech zkouší zatím jen část nové nabídky - chlazenou, čili šestici BIOpomazánek. Pokud je zákazníci (jistě nejen vegani a vegetariáni) budou kupovat, určitě je časem bude následovat i nabídka mražená (obě nabídky viz brožurka). A snad i další novinky, jak naznačuje kurzívová odpověď níže.

Od každého druhu pomazánky jsem koupil dvě vaničky a po spotřebování třetiny čerstvě vytvořené zásoby jsem s o to větší chutí vyslal Intersparu už druhý děkovný mejl (info@spar-cr.cz):
Vážení zaměstnanci Intersparu,
děkuji všem těm z Vás, kteří máte podíl na rozšíření chlazeného sortimentu "SPAR veggie" do dalších měst, včetně Prostějova :-)
Doufám, že zájem bude i mimo Prahu a Brno dostatečný, aby zde tato nabídka nejen zůstala, ale i se rozšířila o mražený sortiment.
Přeji Vám mnoho úspěchů - nejen s touto značkou,
tarsan

Tentýž den mi pan Servis Zákaznický odepsal:
Dobrý den, pane tarsane,
děkujeme Vám za milý e-mail, který jsme od Vás obdrželi a který je v množství ostatních oznámení od zákazníků potěšující.
I my sami jsme velice rádi, že tato vegetariánská řada SPAR Veggie je mezi zákazníky čím dál více oblíbená a doufáme, že nabídka výrobků bude v budoucnu pestřejší.
Děkujeme, s pozdravem
Zákaznický servis
SPAR Česká obchodní společnost s.r.o.

Také na Soucitně.cz.