časosběr  obsah   rejstřík


Špárvedží
Interspar, zatím jen v Praze a Brně, zkouší zavést novou řadu výrobků (na Západě již osvědčenou).

Oceňuji - a hned, jak se naskytne příležitost, náležitě využiji - snahu Intersparu, který vyšel vstříc zákazníkům, odmítajícím některé až veškeré živočišné potraviny a živočišné přísady v potravinách (často dokonce i v těch navenek - žel jen zdánlivě - čistě rostlinných). Nebudou už muset tak přepečlivě, nezřídka i s lupou v ruce, studovat složení některých výrobků.

Jak sám řetězec trefně píše ve své brožurce, není řada výrobků SPAR veggie určena pouze vegetariánům a veganům: „Lidé stále věří, že musí mít každý den na talíři nejméně jednu porci masa. Přetrvává pověra, že jídlo bez masa není pořádným jídlem. Přesto se již najdou tací, kteří dbají na zdravý životní styl a dopřejí svému tělu aspoň jeden bezmasý den v týdnu...“

A dále: „Vždyť i naši předci byli zvyklí jíst maso jen v neděli a po určitý čas roku drželi půst.“

Vyslal jsem Intersparu děkovný mejl (info@spar-cr.cz):
Vážení zaměstnanci Intersparu,
děkuji všem těm z Vás, kteří máte podíl na zavedení a propagaci výrobků "SPAR veggie".
Doufám, že odbyt výrobků této nové značky se v Praze a Brně ukáže natolik slibným, aby se Vám vyplatilo rozšířit jejich distribuci do dalších měst; včetně Prostějova :-)
Přeji Vám mnoho úspěchů - nejen s touto značkou,
tarsan

Následující den odepsali:
Dobrý den, pane tarsane,
Jsme rádi, že Vás naše nová vegetariánská řada SPAR Veggie zaujala a doufáme, že prodeje budou natolik uspokojivé, abychom rozšířili prodej i v ostatních Intersparech.
Děkujeme za milý e-mail a přejeme příjemný zbytek dne.
S pozdravem
Zákaznický servis
SPAR Česká obchodní společnost s.r.o.

Také na Soucitně.cz.